HilaryDuffFan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HilaryDuffFan

HilaryDuffFan'a Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Son Mektup

YazarMesaj
PiNK DaRKNeSS
Mod Adayı
Mod Adayı
PiNK DaRKNeSS

Kadın
Rep :
Son Mektup Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Son Mektup Right_bar_bleue

ruh halleri : Son Mektup Yurekl10
Tuttuğunuz Takım : Son Mektup 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

Son Mektup Empty
MesajKonu: Son Mektup   Son Mektup I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 9:32 am

BU BİR ŞİİR DENEMESİDİR!!!
bu sana son mektubum belki sevgili...
uzun zamandır yazmadım senin için.zaman çok şeyi değiştirdi bende.Acılarım dindi,hayata bakışım değişti.Eskiden inanmazdım geçeceğine,zaman geçirmez derdim hep,unutamam asla..Ama yanıldığımı anladım,unutuluyormuş demekki,bitebiliyormuş bitmez denilenler bile..
Artık son noktayı koyabildim kendimce.İstediğin oldu işte başardım ,başardın..Seni unutturdun bana istediğin gibi..Evet aşıktım sana deli gibi seviyordum seni ama sevgimi hiçe saydın sen..Belkide bu şimdi rahat bırakmayan seni..Hislerim azaldı artık,canımı yakmıyor hiçbişey eskisi gibi..Huzurluyum,mutlu olmaya başladım..Bıraktığın o enkaz değilim artık,yenileniyorum..
Kendim olmayı özledim,eski beni.Birtek onu veremezsin geri bana,ne sen ne de zaman..En büyük kayıbı kendimden verdim ben.Kendime olan güvenim,umutlarım yokoldu seninle birlikte..
Benim için yaşanmış güzel bi anısın artık...Sen kendince doğru olan yolunu çizdin yaşayabileceklerimizi düşünmeden...Bense yıkılmışlığımın ardından kendimi toparlamya çalışıyorum ve artık yeniden yaşıyorum...Düşlerim,düşüncelerim senin için olmayacak artık,hele ki gözyaşlarım senin için asla akmayacak..
Senin için yazdığım son satırlar belkide bunlar..Yaşadıklarım,acılarım bana kaldı.Aynı şeyleri tekrar yaşayamam..O yüzden kalemim senin için yazmayacak artık;yeni umutlar,yeni hayaller,yeni bekleyişler olacak..
Sana yazılan son habersiz mektubun,herşey dilediğince olsun...
Elveda...
Umarım kimse veda etmek zorunda kalmaz sevdiğine..Hele ki benim gibi istemeye istemeye...

Burcu Özdamar
http://qavrillavignefunclub.eniyiforum.net/index.htm

Son Mektup
1 sayfadaki 1 sayfası