HilaryDuffFan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HilaryDuffFan

HilaryDuffFan'a Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum...

5 posters
YazarMesaj
EylülAdmin
Admin
Admin
EylülAdmin

Rep :
Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... Right_bar_bleue

Tuttuğunuz Takım : Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... E4e3b5716ebbcc5ab03bdda458ae56b0

Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... Empty
MesajKonu: Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum...   Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 10:24 pm

Hilary,yaşıtları sayılan Lindsay Lohan ve Jessica Alba'nın "oscar için soyunurum" şeklindeki açıklamalarını eleştirdi. HILARY'e göre günümüz insanları çok zeki oldukları için, onların takdirini kazanmak öyle soyunmakla falan olmuyormuş. Genç yıldız, "eğer bir film yapacaksam, kendim gibi olmak isterim. Üstümü başımı çıkartmak istemiyorum. Maalesef Amerika da bu, 18-19 yaşındaki kızlar arasında bir trend haline geldi ve inanın bu çılgın şeyin arkasından daha ne saçmalıklar yaşayacağız bilmiyorum" diyor
Very Happy cheers
Hilary@dmin
Admin
Admin
Hilary@dmin

Kadın
Nerden : http://hilaryclub.eniyiforum.net Herkesi Bekleriz Co AdminALımı Başlamıştır
Rep :
Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... Left_bar_bleue15 / 10015 / 100Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... Right_bar_bleue

ruh halleri : Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... Kizgin10
Tuttuğunuz Takım : Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

MesajKonu: Geri: Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum...   Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... I_icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 6:55 pm

sağol cnm bu haberi biliyordum...
http://hilarydufffan.eniyiforum.net
PiNK DaRKNeSS
Mod Adayı
Mod Adayı
PiNK DaRKNeSS

Kadın
Rep :
Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... Right_bar_bleue

ruh halleri : Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... Yurekl10
Tuttuğunuz Takım : Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

MesajKonu: Geri: Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum...   Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... I_icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 11:10 pm

Çok güzel bir DÜŞÜNCE...!!!!

Soyunmak Starlık değildir!!!
http://qavrillavignefunclub.eniyiforum.net/index.htm
Hilary@dmin
Admin
Admin
Hilary@dmin

Kadın
Nerden : http://hilaryclub.eniyiforum.net Herkesi Bekleriz Co AdminALımı Başlamıştır
Rep :
Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... Left_bar_bleue15 / 10015 / 100Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... Right_bar_bleue

ruh halleri : Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... Kizgin10

MesajKonu: Geri: Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum...   Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... I_icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 3:30 pm

BENCEDE SADECE TERBİYESİZLİK VE APTALLIK...
http://hilarydufffan.eniyiforum.net
EylülAdmin
Admin
Admin
EylülAdmin

Rep :
Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... Right_bar_bleue

Tuttuğunuz Takım : Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... E4e3b5716ebbcc5ab03bdda458ae56b0

MesajKonu: Geri: Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum...   Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 9:17 pm

bencede Very Happy
[*_*]ßeRRaK[*_*]
Deneme Mod
Deneme Mod
[*_*]ßeRRaK[*_*]

Kadın
Rep :
Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... Left_bar_bleue23 / 10023 / 100Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... Right_bar_bleue

Tuttuğunuz Takım : Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

MesajKonu: Geri: Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum...   Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 9:19 pm

kesinlikle yanii
PiNK DaRKNeSS
Mod Adayı
Mod Adayı
PiNK DaRKNeSS

Kadın
Rep :
Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... Left_bar_bleue70 / 10070 / 100Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum...   Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 11:31 pm

Very Happy:D:D
@...QbRa...@
Süper Üye
Süper Üye
@...QbRa...@

Kadın
Rep :
Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... Right_bar_bleue

ruh halleri : Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... Uzuntu10

MesajKonu: Geri: Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum...   Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... I_icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 11:06 am

bencede saçmalamış 2 kızda.soyununca ne olucakmış? Very Happy soyunursan soyun bize ne Very Happy Very Happy What a Face
PiNK DaRKNeSS
Mod Adayı
Mod Adayı
PiNK DaRKNeSS

Kadın
Rep :

MesajKonu: Geri: Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum...   Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum... I_icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 3:45 pm

başlık yanlış düzelttim...

Oskar İçin Soyunanları Star olarak görmüyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası