HilaryDuffFan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HilaryDuffFan

HilaryDuffFan'a Hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım

4 posters
YazarMesaj
EylülAdmin
Admin
Admin
EylülAdmin

Rep :
photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım Left_bar_bleue4 / 1004 / 100photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım Right_bar_bleue

Tuttuğunuz Takım : photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım E4e3b5716ebbcc5ab03bdda458ae56b0

photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım Empty
MesajKonu: photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım   photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım I_icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 9:32 pm

Öncelikle seçtiğiniz fotoğrafı photoshopta açıyorsunuz. Ben örnek olarak hepinizin tanıdığı bir yüzü seçtim.
Daha sonra fotoğrafın üzerine ekleyeceğiniz doku resmini seçiyorsunuz ve yerini ayarlıyorsunuz.

photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım 50978413ic3

Doku resminin yerini ayarladıktan sonra Layer Penceresinden Layer modunu Hardligt’i seçiyoruz ve yine Layer penceresinden Add Layer Mask> Hidde All Seçeneğini tıklıyoruz.

photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım 77308838sa8

Resimde gözüktüğü gibi. Daha sonra araç çubuğuna gidip Airbrush Toll araçını tıklıyorsunuz. Ayarlarından Pressure ayarını %30 olarak seçiyoruz.
Daha sonra resmin üzerine gidip resmimizde Doku eklediğimiz alan üzerini boyuyoruz. (Burda dikkat etmeniz gereken nokta eklediğimiz siyah layeri seçip boyama işlemini ondan sonra yapmaktır.

photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım 68209054ub5

Resmimiz bu hali alıyor.
Aynı işlemleri diğer dokular içinde yapıyoruz.

Doku işlemleri bittikten sonra Layer>Flatten Image tıklıyoruz ve resmimiz artık tek bir katmandan oluşuyor.

photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım 66343710bg6

ve işte sonuç:

photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım 85842903yu2

beğendiyseniz lütfen yorum yapın
PiNK DaRKNeSS
Mod Adayı
Mod Adayı
PiNK DaRKNeSS

Kadın
Rep :
photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım Left_bar_bleue70 / 10070 / 100photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım Right_bar_bleue

ruh halleri : photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım Yurekl10
Tuttuğunuz Takım : photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

MesajKonu: Geri: photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım   photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım I_icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 10:32 pm

çok güzel bir paylaşım teşekkürler
http://qavrillavignefunclub.eniyiforum.net/index.htm
Hilary@dmin
Admin
Admin
Hilary@dmin

Kadın
Nerden : http://hilaryclub.eniyiforum.net Herkesi Bekleriz Co AdminALımı Başlamıştır
Rep :
photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım Left_bar_bleue15 / 10015 / 100photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım Right_bar_bleue

ruh halleri : photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım Kizgin10
Tuttuğunuz Takım : photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

MesajKonu: Geri: photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım   photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım I_icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 10:33 pm

iğrençç bencee
http://hilarydufffan.eniyiforum.net
[*_*]ßeRRaK[*_*]
Deneme Mod
Deneme Mod
[*_*]ßeRRaK[*_*]

Kadın
Rep :
photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım Left_bar_bleue23 / 10023 / 100photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım Right_bar_bleue

Tuttuğunuz Takım : photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

MesajKonu: Geri: photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım   photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım I_icon_minitimeSalı Ağus. 26, 2008 8:36 pm

tsk paylasım için
Hilary@dmin
Admin
Admin
Hilary@dmin

Kadın
Nerden : http://hilaryclub.eniyiforum.net Herkesi Bekleriz Co AdminALımı Başlamıştır
Rep :
photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım Left_bar_bleue15 / 10015 / 100photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım Right_bar_bleue

ruh halleri : photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım Kizgin10

MesajKonu: Geri: photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım   photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 5:38 pm

sağol cnm
http://hilarydufffan.eniyiforum.net

photoshopta korkunç resim düsenlememk resimli anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-